Політика конфеденційності

1.Загальні положення


Політика конфіденційності - правила, якими регламентується збір, обробка, використання і захист персональних даних, що можуть бути запитані/отримані при використанні сайту.
Адміністратор сайту з великою повагою ставиться до конфіденційної (персональної) інформації будь-яких осіб, які використовують інформацію, розміщену на сайті, тому прагнемо захищати конфіденційність персональних даних, тим самим створюючи і забезпечуючи максимально комфортні умови для використання сайту.
Заповнюючи дані реєстраційної форми та проставляючи відмітку про ознайомлення з даною Політикою конфіденційності (далі - Політика), Ви надаєте згоду на обробку Ваших персональних даних.
Перед використанням сайту уважно ознайомтесь з Вашими правами та обов'язками щодо обробки персональних даних, які зазначені в статті 8 Закону України «Про захист персональних даних», даною Політикою, а також висловіть свою повну згоду з її умовами.

2. Збір та використання персональних даних


Збір персональних даних здійснюється виключно за Вашим свідомим та добровільним рішенням як суб'єкта персональних даних для використання функціональних можливостей сайту та відповідно до сформульованої в цій Політиці мети обробки персональних даних.
Заповнюючи дані особистого облікового запису Ви надаєте наступні дані:
ПІБ, номер телефону та e-mail

3. Мета збору, обробки та використання персональних даних


Збір, обробка та використання персональних даних здійснюється з метою:
моніторинг, узагальнення та аналіз статистичних даних, що формуються суб'єктами сайту в результаті його використання.
Персональні дані зберігаються на строк не більше, ніж це необхідно відповідно до мети їх збору.

4. Доступ до персональних даних


Доступ до персональних даних (ПІБ, номер телефону, e-mail) є у Адміністратора сайту.

5. Передача персональних даних третім особам


Адміністратор сайту не передає та не розголошує персональні дані, які отримує від зареєстрованих суб'єктів Порталу, третім особам.Сайт може містити гіперпосилання на сторонні веб-сайти та інші ресурси в мережі Інтернет третіх осіб. Ресурси третіх осіб можуть регулюватися власними правилами користування та конфіденційності. Ресурси третіх осіб та їх контент не перевіряються нами на відповідність вимогам (достовірності, повноти, законності тощо). Сайт не несе відповідальності за будь-яку інформацію, матеріали, розміщені на ресурсах третіх осіб.

6. Захист персональних даних


Адміністратор сайту вживає необхідних процедурних і технічних заходів щодо захисту Ваших персональних даних від їх втрати, неправомірного доступу до них.

7. Ваші права


Ви маєте право:
отримувати інформацію про джерела збору та місце збереження своїх персональних даних, мету їх обробки;
отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються Ваші персональні дані;
отримувати не пізніше тридцяти календарних днів з дня надходження запиту (крім випадків, передбачених Законом України «Про захист персональних даних») інформацію щодо обробки та використання Ваших персональних даних;
пред'являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням щодо обробки Ваших персональних даних;
звертатися із скаргами щодо опрацювання Ваших персональних даних володільцем чи розпорядником персональних даних до Уповноваженого Верховної ради України з прав людини або до суду;
застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
відкликати згоду на обробку Ваших персональних даних.

8. Місце знаходження персональних даних


Володільцем та розпорядником персональних даних є сайт.
Персональні дані зберігаються в автоматизованих системах сайту.
Є запитання?
Telegram
Phone
WhatsApp
Made on
Tilda